Międzynarodowy sukces

7 maja w Żółkwi na Ukrainie (15 km od Lwowa) odbył się Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego im. Anatolija Strobakowa. Strobakow był mistrzem Europy w latach 80. w mikście. W tegorocznych zmaganiach wzięli udział zawodnicy z Białorusi, Ukrainy, Słowenii i Polski, klas rozgrywkowych od 4 do 1 ligi. W kategorii od 40 lat bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy z naszego województwa, którzy z orzełkiem na piersi, godnie reprezentowani nasz kraj. Marian Wardzyński – zajął 1. miejsce w tej kategorii oraz ks. Andrzej Łuszcz, który uplasował się na 3. pozycji.

Zawodnicy zdobyli pamiątkowe puchary, medale, dyplomy oraz nagrody pieniężne. Ponadto Marian Wardzyński w kategorii do 39 lat zdobył dobre 5. miejsce. Gratulujemy zawodnikom dobrego występu.